Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Триліська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04360043) був реорганізований і увійшов до складу Кожанської громади

Символіка Триліської сільської ради

Поле герба розділене на три симетричні частини, що вміщують 3 кольори – малиновий (символ мужності, боротьби за власні землі), голубий (символ миру і злагоди) та зелений (символ мальовничої природи триліських лісів). На тлі нижньої  зеленої частини – фрагмент зруйнованої фортеці золотистого кольору (як згадка про легендарних декабристів Чернігівського полку, що загинули на триліських землях). У центрі, на межі малинової та синьої частин,- мальтійський хрест сріблястого кольору, стріла і шаблі. Вінчає цю композицію зображення трьох дубових листків зеленого кольору – як згадка про історичну назву “Триліси”.

Тло прапора розділене на 3 частини: нижня – зелена горизонтальна, що займає 1/3 прапора та дві вертикальні (малинова і синя), 2/3 прапора. На малиновій смузі – сріблясте зображення мальтійського хреста.

Площа - 894,4 га.

Населення - 2392 чол.

Населений пункт Триліси розташований в межах Придніпровської височини. Середня висота над рівнем моря 186 м. На території с. Триліси поширені чорноземи та глинисті грунти.  По селу протікає річка Кам’янка, притока р. Рось.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування